Pārlekt uz galveno saturu

Uz studijām profesionālajā maģistra studiju programmā Mākslas terapija (ar specializāciju vizuālās mākslas vai mūzikas, dejas un kustību vai drāmas terapijā) varēs pretendēt:

  • reflektanti ar pirmā cikla augstāko izglītību veselības aprūpē;
  • reflektanti ar pirmā cikla augstāko izglītību šādās izglītības tematiskajās jomās: mākslas, humanitārās zinātnes, sociālās un cilvēkrīcības zinātnes, informācijas un komunikācijas zinātnes, tiesību zinātne, sociālā labklājība, pedagogu izglītība un izglītības zinātnes, kuri iesniegs
    • apliecinājumu par studiju kursu anatomijā, fizioloģijā, patoloģiskajā fizioloģijā, bioloģijā un ģenētikā apguvi augstākās izglītības līmenī vismaz 14 KP / 21 ECTS apjomā
      vai
    • dokumentu, kas apliecina, ka reflektants sekmīgi nokārtojis sagatavošanas kursus studijām RSU studiju programmā Mākslas terapija.

Kursu mērķis ir potenciālajiem studentiem, kuriem nav iepriekšējas izglītības veselības aprūpē, nodrošināt obligātās pamatzināšanas studijām minētajā RSU veselības aprūpes virziena studiju programmā. Kursu laikā potenciālie reflektanti iegūs zināšanas par cilvēka anatomiju, fizioloģiju un neirofizioloģiju, ģenētiku un bioloģiju, patoloģisko fizioloģiju, kā arī veselības traucējumiem, kuri ir mākslas terapeitu uzmanības lokā profesionālajā darbībā. Kursu īstenošanā iesaistīti RSU mācībspēki un veselības aprūpē strādājoši praktiķi.

Mākslas terapeits ir funkcionālais speciālists – ārstniecības persona, kas ieguvusi otrā cikla profesionālo augstāko izglītību veselības aprūpē un darbojas atbilstīgi savai kompetencei ārstniecībā. Izmantojot mākslas terapijas medicīnisko tehnoloģiju specializācijā (vizuālās mākslas, mūzikas, dejas un kustību vai drāmas terapijā), mākslas terapeits strādā patstāvīgi vai multidisciplinārā komandā veselības, sociālās aprūpes vai izglītības jomā, ar klientiem vai pacientiem, kuriem ir somatiski, psihiski traucējumi vai psiholoģiskas grūtības. Mākslas terapeits var strādāt arī ar cilvēkiem, kuri vēlas radoši sekmēt savu personības izaugsmi, veicināt grupu saliedētību organizācijā un tamlīdzīgi.

Kursu apjoms560 akadēmisko stundu, t. sk. 176 kontaktstundas un 384 patstāvīgā darba stundas
FormātsAttālināti, e-studijās

Maksa par kursiem un maksāšanas kārtība

Dalības maksa: 484 EUR

Par dalību kursos tiks sagatavots rēķins, kuru nosūtīsim elektroniski uz pieteikumā norādīto e-pastu.

Par kursiem jāmaksā ar bankas pārskaitījumu, ieskaitot naudu kontā, kas norādīts rēķinā. Veicot maksājumu, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda rēķina numurs. Rēķins jāsamaksā norādītajā termiņā, bet ne vēlāk kā līdz kursu sākumam.

Nepieciešamības gadījumā dalības maksu iespējams maksāt divās daļās, par to iepriekš vienojoties ar Tālākizglītības centru.