Kursa vadītājs:Aleksandrs Matvejevs
Studiju tips:Nepilna laika
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Civilā un militārā aizsardzība; Tiesību zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes

Studiju kursa mērķis ir sagatavot speciālistu, kuram ir zināšanas un prasmes darba aizsardzības sistēmas vadīšanas, organizēšanas un uzraudzības jomās, darba vides risku, analīzes, prognozēšanas jomās un kurš būtu spējīgs apzināt savas un sava padotā personāla darba vietas riskus un pieņemt lēmumus. Uzdevumi: veicināt zināšanu apguvi par darba aizsardzību.

Nepieciešamas priekšzināšanas par Darba tiesību pamatiem; Policijas tiesībām.

Apgūstot studiju kursu, students iegūs zināšanas un spēs orientēties darba aizsardzības tiesisko attiecību regulējumā Latvijā, darba aizsardzības tiesiskajā regulējumā, pārzinās organizēšanas pamatus un darba vides aizsardzību.

Apgūstot kursu, students spēs plānot darba aizsardzības un ar to saistīto darba aizsardzības darbību Valsts policijas struktūrvienībās.

Apgūstot kursu, students spēs analizēt un praksē pielietot normatīvo aktu un standartu prasības darba aizsardzības jomā; pratīs atpazīt darba vides riskus.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Policijas darbs, PDNida 1BakalaursObligātsAleksandrs Matvejevs