Kursa vadītājs:Inga Šamarova
Studiju tips:Nepilna laika, Pilna laika
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Tiesību zinātne; Civilā un militārā aizsardzība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes

Sniegt studējošajiem padziļinātas teorētiskās zināšanas un attīstīt praktiskās iemaņas kriminālizlūkošanas īstenošanā.
Sniegt izpratni par Nacionālā kriminālizlūkošanas modeļa darbības principiem un iespējām. Attīstīt studējošajiem izpratni par kriminālizlūkošanai nepieciešamo datu apjomu, datu kategorijām un datu avotiem, īpaši OSINT izmantošanu kriminālizlūkošanā. Spēt studējošajiem izvēlēties piemērot efektīvākās analītiskās metodes un produktus. Attīstīt praktiskās iemaņas dažādu analītisko produktu izstrādē un uzdevumu definēšanā. Sniegt ieskatu un praktiskās iemaņas darbā ar operatīvo (lietas) analīzi, kā arī izprast stratēģiskās analīzes lomu kriminālizlūkošanā.

Apgūts kurss "Kriminālizlūkošana”. Informācijpratība (spēja atrast, atlasīt, novērtēt, pārvaldīt un izmantot informāciju).

Apgūstot studiju kursu, students pārzinās kriminālizlūkošanas izmantošanas iespējas. Spēs praktiski pielietot dažādas analītiskās metodes un kriminālizlūkošanas produktus. Spēs identificēt un atlasīt analīzei nepieciešamos datus un datu avotus.

Students spēs definēt veicamos darba uzdevumus un izveidot dažādus kriminālizlūkošanas produktus.

Students spēs pielietot praksē kriminālizlūkošanas rezultātā iegūtos materiālus, izmantos kā pierādījumus kriminālprocesā.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Policijas darbs, PDida 3BakalaursIerobežota izvēle