Struktūrvienība vai projekts
EUR 1400 - 1800
Vietu skaits

Mēs piedāvājam

maksajuma-norekina-analitiki_analitikis.pptx.jpgRīgas Stradiņa universitāte aicina pieteikties talantīgus profesionāļus jaunai vakancei -Maksājumu un norēķinu analītiķis/-e.
Amats tiks pakļauts finanšu analīzes nodaļas vadītājam, nodrošinot profesionālu atbalstu un iespējas augt kopā ar pieredzējušiem mentoriem.
Pieņem jaunu izaicinājumu un piesakies daudzpusīgam un interesantam darbam prestižā universitātē!

Pienākumu apraksts

• Kontrolēt studējošo debitoru procesus un izsūtīt apmaksas atgādinājumus

• Pārbaudīt un apstrādāt rēķinus un iepirkumu pieprasījumus sistēmā

• Pārbaudīt komandējumu pieprasījumus