Preses relīzes

Šogad Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) Atvērto durvju dienas pasākumos ļaus topošajiem studentiem ne vien iepazīt savas iespējamās studiju programmas, pasniedzējus un augstskolas vidi, bet arī pārstāvjus no dažādiem Latvijas uzņēmumiem un organizācijām, šādi akcentējot augstskolas misiju būt par tiltu starp skolu un darba vidi. Atvērto durvju dienas programma 1. aprīlī sāksies plkst. 13.00 un noslēgsies ap 16.00.

Dienas gaitā ar sevi iepazīstinās astoņas RSU fakultātes: Medicīnas fakultāte, Zobārstniecības fakultāte, Farmācijas fakultāte, Eiropas studiju fakultāte, Komunikācijas fakultāte, Juridiskā fakultāte, Rehabilitācijas fakultāte, kā arī Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte. Sīkāk par studijām interesentiem stāstīs gan fakultāšu dekāni, gan programmu vadītāji, studenti un absolventi. Savukārt par potenciālajām tālākajām profesionālajām gaitām dalīties būs gatavi darba un prakšu devēji, veselības virzienā, piemēram, P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga, rehabilitācijas centru vadošie speciālisti, praktizējoši ārsti, lielāko farmācijas tīklu pārstāvji, bet sociālo zinātņu virzienā – žurnālisti, mediju pārstāvji, kuri paši savulaik studējuši RSU.

Lai studentiem sniegtu iespēju visaptveroši iepazīt RSU, Atvērto durvju diena norisināsies trīs lielākajās studiju norises vietās, kuras 1.aprīlī savienos RSU nodrošināts bezmaksas transports: augstskolas centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16, Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņmuižas bulvārī 26A, kā arī Anatomijas un Antropoloģijas institūtā jeb anatomikumā Kronvalda bulvārī 9.

Papildus studiju programmām un saviem nākotnes docētājiem vai potenciālajiem darba devējiem, interesentiem būs iespēja iepazīt RSU tehnoloģiskās iespējas un aprīkojumu, izmēģinot 3D anatomijas galdu, pieņemot simulētas dzemdības, veicot laparoskopisku operāciju vai labojot zobus pie trīsdimensiju simulatora.

Papildu informācijai: