Preses relīzes

Trešdien, 16. martā, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisināsies starptautiskā studentu konference Health and Social Sciences. Šī būs jau 65. reize, kad universitātē uzstāsies studenti, prezentējot savus zinātniskos pētījumus, turklāt otro reizi konference tiek organizēta starptautiskā līmenī. Konferences darba valoda – angļu.

Konferencē tiks prezentēti 423 darbi, no kuriem veselības zinātnēs – 392, sociālajās zinātnēs – 31. No visiem pētījumiem 111 ir ārzemju studentu darbi. RSU Starptautiskajā studentu konferencē piedalīsies dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Apvienotās Karalistes, Vācijas u. c.

Konferences darbus 12 veselības aprūpes un četrās sociālo zinātņu sekcijās izvērtēs starptautiska žūrijas ekspertu komisija RSU Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras vadītāja un profesora, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā speciālista internajā medicīnā – Aivara Lejnieka vadībā. Papildus tam dienas programmā tiks piedāvātas saturīgas vieslekcijas un meistardarbnīcas gan medicīnas jomā, gan sociālajās zinātnēs.

Studentu konference “International Student Conference Health and Social Sciences 2016” notiks Rīgas Stradiņa universitātē (Dzirciema ielā 16) un RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26a). Konferences atklāšana – plkst. 9.00 RSU aulā (Dzirciema ielā 16).

Papildu informācijai: