Preses relīzes

Psiholoģijas dienu ietvaros Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) ceturtdien, 15. oktobrī, notiks starptautiska zinātniski praktiskā konference "Jaunas perspektīvas veselības psiholoģijā", kuru organizē RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedra sadarbībā ar Latvijas Veselības psiholoģijas asociāciju. Konferences programmā ir iekļauti aktuāli un nozīmīgi ziņojumi par veselības psiholoģijas attīstību Eiropā un psihosociālo rehabilitāciju onkoloģijas pacientiem. Konferences darbā piedalīsies gan Latvijas, gan ārvalstu vadošie speciālisti.

Psiholoģijas dienu ietvaros RSU organizēs arī citus pasākumus, kas būs pieejami plašam interesentu lokam bez maksas. Piektdien, 16. oktobrī, notiks vieslekcijas un meistarklases par nozīmju sistēmu, kā arī par dzīvesspēku un psiholoģiskās stagnācijas pārvarēšanu, izmantojot kreatīvi ekspresīvo pieeju. Sestdien, 17. oktobrī, lekcijas būs veltītas Latvijas klīniskā personības testa izstrādes procesam, kas tiek īstenots Valsts pētījumu programmas ietvaros, konsultatīvās psiholoģijas mūsdienu aktualitātēm un stresa pārvarēšanai.

Plašāka konferences "Jaunas perspektīvas veselības psiholoģijā" programma un informācija par citiem Psiholoģijas dienu pasākumiem RSU.

Latvijas Psiholoģijas dienu pasākumi Rīgas Stradiņa universitātē sadarbībā ar profesionālajām apvienībām notiek jau trešo gadu, piedāvājot iepazīties ar mūsdienās aktuālām psiholoģijas tēmām, un ik reizi pulcē plašu dalībnieku skaitu. Šogad rīkotos pasākumus apvienos tēma "Psiholoģija izaugsmei!". Plašāk par Psiholoģijas dienām www.psihologijasdienas.lv. RSU jau trešo gadu iespējams apgūt profesionālo maģistra studiju programmu "Veselības psiholoģija", un 2015. gadā notika pirmais studiju programmas absolventu izlaidums.

Papildu informācija: