Preses relīzes

Trešdien, 12. februārī, „Ēnu dienā” visvairāk skolēnu izvēlējušies piedalīties Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes Ķirurģijas katedras pasniedzēju darbā. Ķirurgu ēnošanai pieteicās 52 skolēni jeb gandrīz puse no visiem pretendentiem uz RSU izsludinātajām vakancēm. Kopumā RSU Ķirurģijas katedras pasniedzējus ēnos 14 motivētākie skolēni, kuriem būs iespēja vērot darba ikdienā arī tādus pazīstamus ķirurgus kā Arvīdu Irmeju, Ralfu Kolīti, Jāni Sokolovu, Dinu Sumeragu, Zenonu Narbutu.

Kā katru gadu, skolēni lielu interesi izrādījuši arī par ēnošanu RSU Anatomikumā, piedaloties tās direktores profesores Māras Pilmanes, kā arī Rehabilitācijas fakultātes dekāna profesora Aivara Vētras, Medicīnas fakultātes Traumatoloģijas un ortopēdijas katedras un Stomatoloģijas fakultātes Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas katedras pasniedzēju-ārstu darbā.

Kopumā RSU pasniedzējus ēnos 39 skolēni dažādās RSU medicīnas un veselības aprūpes fakultāšu katedrās. Šogad Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējus bija pieteikušies ēnot vairāk nekā 100 skolēnu.

Visvairāk ēnu RSU būs no Āgenskalna valsts ģimnāzijas, Rīgas 41. vidusskolas, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas. Ēnot RSU pasniedzējus būs ieradušies arī skolēni no Bauskas, Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Talsu, Tukuma un citu pilsētu vidusskolām.

Papildu informācijai: