Preses relīzes

„Ceturtdien, 5. septembrī, pirmo reizi Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) vēsturē tiks atvērta muzeja pastāvīgā ekspozīcija, kas interaktīvā veidā stāstīs par augstskolas dzīvi kopš 1950. gada līdz mūsdienām. Muzeja vizuālo tēlu veidojusi pazīstamā māksliniece un scenogrāfiste Anna Heinrihsone sadarbībā ar RSU docentu un vēsturnieku Valteru Ščerbinski,” informē RSU muzeja vadītāja Daiga Dupate.

Kā skaidro D. Dupate, „ekspozīcijas galvenais uzdevums ir izstāstīt stāstu, ne tikai izmantojot vēsturiskus priekšmetus un faktus, tekstus, foto un video materiālus, bet arī iedarboties uz muzeja apmeklētāju emocionāli caur telpas uzbūvi, krāsu un instalācijām. Šī ekspozīcija turpmāk kalpos, kā iedvesmas avots topošajiem un esošajiem studentiem, kā atmiņu glabātuve absolventiem un reprezentācijas vieta par augstskolu tās viesiem”. Ekspozīcijas tehniskos risinājumus un uzstādīšanas darbus veica SIA Stage Art.

Mediju pārstāvji tiek aicināti uz ekspozīcijas svinīgo atklāšanu, kas notiks ceturtdien, 5.septembrī, pulksten 11.00 Dzirciema ielā 16, Rīgas Stradiņa universitātes muzeja izstāžu telpā K-102. Atklāšanā piedalīsies RSU vadība un ekspozīcijas veidotāji.

Papildu informācijai: