Preses relīzes

No 23. līdz 28. aprīlim Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) piedāvā bezmaksas lekciju nedēļu „Atklāj universitāti!”, kuras laikā interesentiem ir iespēja apmeklēt un iepazīt dažādas RSU studiju jomas. Kopumā RSU piedāvā apmeklēt 66 pamatstudiju un maģistru lekcijas 6 fakultātēs.

Interesenti var apmeklēt, piemēram,

• Eiropas Studiju fakultātē profesora Andra Sprūda lekciju „Krievija pasaules politikā”. Eiropas Studiju fakultāte kopumā piedāvā 11 lekcijas;
  • Juridiskajā fakultātē policijas ģenerāļa Alda Lieljukša lekciju „Tiesību aizsardzības institūcijas”. Juridiskā fakultāte kopumā piedāvā 4 lekcijas;
  • Komunikācijas fakultātē docentes Andas Rožukalnes lekciju „Britu parlamenta stila debates par redakcionālo neatkarību Latvijā”. Kopumā minētajā fakultātē ir iespējams apmeklēt 14 lekcijas;
  • Medicīnas fakultātē Oskara Kalēja lekciju „Kas notiek cilvēka sirdī” vai asoc. prof. Arda Platkāja lekciju „Diagnostiskās radioloģijas pamati”. Kopumā – 4 lekcijas.
  • Rehabilitācijas fakultātē docenta Zigurda Zariņa lekciju „Uzturs slimību laikā” vai Ineses Znotiņas lekciju „Fizioterapija pediatrijā”, vai arī iepazīties asoc. profesora Voldemārā Arņa vadībā ar studentu izstrādāto veselības sporta treniņa programmu prezentācijām un analīzi. Kopumā Rehabilitācijas fakultāte piedāvā apmeklēt 31 lekciju;
  • Sabiedrības veselības fakultātē asoc. profesores Anitas Villerušas lekciju „Traumatisms kā sabiedrības veselības problēma” vai Nikolas Dzinas lekciju „Personības tipi (nodarbība studiju kursā „Psiholoģija”)”. Kopumā tās būs 2 lekcijas.

Lekciju cikla „Atklāj universitāti!” ietvaros ikvienam dalībniekiem ir iespēja redzēt, kā notiek studijas Rīgas Stradiņa universitātē, sarunās ar studentiem un pasniedzējiem, rast atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, kā arī iepazīt RSU vidi.

Pieteikties lekcijām ir iespējams RSU mājas lapā elektroniski, taču jāņem vērā, ka vietu skaits uz katru no lekcijām ir ierobežots. Interesentus uz lekcijām sagaidīs un pavadīs RSU studenti. Pieteikšanās katrai lekcijai beidzas divas dienas pirms lekcijas. Vairākas no lekcijām minētās nedēļas ietvaros tiks lasītas arī atkārtoti.

Par Rīgas Stradiņa universitāti:

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs var apgūt sociālās zinātnes un medicīnu. Rīgas Stradiņa universitātē studē 7000 studenti, no kuriem pastāvīgām studijām RSU vairāk nekā 600 ir ieradušies no ārvalstīm – 95% no Eiropas Savienības.

Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: