Preses relīzes

18. augustā plkst. 14:00, Rīgas Stradiņa universitātē parakstīs nodomu protokolu par „SEB bankas Izcilības stipendijas” izveidi RSU sociālo zinātņu studentiem.

„SEB bankas Izcilības stipendija” ir pirmā privāto fondu stipendija, kas paredzēta RSU Komunikācijas fakultātes, Juridiskās fakultātes un Eiropas studiju fakultātes studentiem. Jāatzīmē, ka RSU sociālo zinātņu studentiem nav iespējams pretendēt uz valsts stipendijām, tāpēc „SEB bankas Izcilības stipendijas” dibināšana ir jo īpaši nozīmīgs notikums jauno talantu izaugsmei. Stipendijas fonds paredz piešķirt ikmēneša stipendijas 70 LVL apmērā, desmit studiju mēnešus trim labākajiem RSU sociālo zinātņu fakultātāšu studentiem. Stipendiju konkurss sāksies šī gada septembrī.

Pasākumā piedalās: Ainārs Ozols, SEB bankas prezidents, Mihails Zaikovskis AS SEB banka Reģiona pārvaldnieks Pārdaugavas reģions, AS SEB banka Agnese Strazda korporatīvo komunikāciju vadītāja, Romans Lācis RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs, Jānis Gardovskis RSU rektors, Taņa Lāce RSU Komunikācijas fakultātes dekāne.

Par Rīgas Stradiņa universitāti:

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 12 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. Rīgas Stradiņa universitātē kopumā studē vairāk nekā 6100 studentu no visas pasaules. 2010./2011.studiju gadā RSU sasniedza rekordu ārvalstu studējošo skaita ziņā – jaunajā studiju gadā RSU tika uzņemti 104 ārvalstu studenti, līdz ar to RSU ārvalstu studiju programmās kopumā zināšanas un praksi pašreiz apgūst 302 jaunieši no 18 pasaules valstīm. Tas ir lielākais ārvalstu studentu skaits RSU pēdējo 20 gadu laikā.

Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājas lapā www.rsu.lv. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Par SEB banku

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina klātesamība 20 pasaules valstīs. Uz 2011. gada 30. jūniju SEB grupas kopējie aktīvi veido 2 201 miljardus Zviedrijas kronu (~168 miljardi latu), kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 1 356 miljardi Zviedrijas kronu (~104 miljardi latu). SEB grupā strādā 17 000 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com

Papildus informācijai: