Preses relīzes

Otrdien, 14.decembrī Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) rīko informatīvo pasākumu par Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) ieviešanu. Informatīvais pasākums norit projekta “Rīgas Stradiņa universitātes ēku energoefektivitātes paaugstināšana, samazinot energoresursu patēriņu un oglekļa dioksīda emisiju atbilstoši videi draudzīgiem nosacījumiem” īstenošanas ietvaros.

Informatīvajā pasākumā ikvienam būs iespēja iepazīties ar KPFI būtību un iespējām, KPFI atbalstīto RSU projektu, kura ietvaros norit energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi piecās RSU ēkās – Kronvalda bulvārī 9; Zinātnes centrā “Kleisti” Rātsupītes ielā 5; Sporta zālē Fr. Brīvzemnieka ielā 24; Dienesta viesnīcā Mārupes ielā 17 un 17/1. Tāpat būs iespēja uzzināt par turpmāko energoresursu taupību RSU un atbilstību zaļā publiskā iepirkuma prasībām.

14.decembrī KPFI un RSU informatīvais pasākums norisināsies sekojošās vietās un laikos:

• 10.00–11:00 Kronvalda bulvārī 9,
  • 11:30–12:30 Rātsupītes ielā 5,
  • 13:00–14:00 Fr. Brīvzemnieka ielā 24,
  • 14:30–15:30 Mārupes ielā 17 un 17/1.

Papildus informācijai: