Preses relīzes

Ielūgums uz Rīgas Stradiņa universitātes 60. gadadienas jubilejas grāmatas „No universitātes līdz universitātei” atvēršanu

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) šajā akadēmiskajā studiju gadā atzīmēs 60. gadadienas jubileju. Par godu tā atklāšanai tiks atvērta grāmata „No universitātes līdz universitātei”. Tajā ir apkopota RSU un tās priekšgājēju – Rīgas Medicīnas institūta un Latvijas medicīnas akadēmijas – vēsture un absolventu saraksti. Līdz ar grāmatas atvēršanu, tiks atklāta arī vēsturiskā izstāde par RSU 60 darbības gadiem.

Lai iepazīstinātu masu medijus ar RSU vēsturi, jubilejas svinībām un jauno akadēmisko studiju gadu, aicinām Jūs piedalīties RSU rīkotā grāmatas atvēršanā!

Pasākumā piedalīsies:

• Prof. Jānis Gardovskis, RSU rektors;
  • Prof. Jānis Vētra, RSU Padomnieku konventa priekšsēdētājs;
  • Prof. Ilga Kreituse, RSU Eiropas studiju fakultātes dekāne;
  • Dr.hist. Rita Grāvere, P.Stradiņa vēstures muzeja direktores vietniece zinātniskajā darbā;
  • Prof. Romans Lācis, RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs;
  • Sindija Podaviļņika, RSU Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja.
Grāmatas atvēršana notiks pirmdien, 30.augustā, plkst. 17:00, Rīgas Stradiņa universitātes Bibliotēkā, Dzirciema ielā 16, Rīgā.

Papildus informācijai: