Aicinām pirmā kursa veselības aprūpes virziena studentus piedalīties Anatomijas olimpiādē ceturtdien, 13. maijā.

Šogad Anatomijas olimpiādei ir 18. dzimšanas diena, un šī būs otrā reize, kad tā tiek rīkota tiešsaistē, platformā Zoom.

Šāgada olimpiādes tematiskais nosaukums ir Noslēpumu kambaris. Anatomija ir pilna ar noslēpumiem un mēs vēlamies tos tev atklāt interesantā veidā! Anatomijā maģisks ir it viss – no smadzeņu darbības līdz sirdspukstiem!

anatomijas_olimpiade_21.jpg

Anatomijas olimpiādi organizē RSU studenti, un tās mērķis ir pārbaudīt un uzlabot studentu teorētiskās zināšanas aizraujošā un praktiskā veidā, kā arī sekmēt un attīstīt cilvēka anatomijas izpratni. Dalība olimpiādē ne vien ļaus tev uzlabot zināšanas par cilvēka ķermeni, bet arī lieliski pavadīt laiku, pildot radošus uzdevumus un pārbaudījumus kopā ar saviem kursabiedriem un studentiem no ārvalstu universitātēm!

Darba valoda: angļu

REĢISTRĒTIES (LĪDZ 23. aprīlim)

Telpa
online, Zoom