Attīstība

Trešdien, 24. janvārī, RSU biznesa inkubatorā B-space viesojās astoņas komandas, aizstāvot savas biznesa idejas pasākumā IBSE Pitch Deck 2024. Kopā ar žūriju, kuru pārstāvēja Romāns Putāns, Kristaps Zaļais, Henrijs Kaļķis, Edgars Lācis un Gatis Vītols, tika noskaidrotas labākās biznesa idejas prezentācijas.

IBSE programmas vadītājs Romāns Putāns jau otro gadu sadarbojas ar biznesa inkubatoru B-space, lai veicinātu studējošo zināšanas par biznesa ideju veidošanu un prezentēšanas kultūru. Pēc B-space mentora Kristapa Zaļā teiktā, šāda sadarbība palīdz studentiem iegūt vērtīgu pieredzi no praktiskā viedokļa, apgūstot, kā sagatavoties biznesa plāna prezentēšanai un kā to pasniegt žūrijai, lai iegūtu finansējumu savai biznesa idejai.

Turklāt pēc tam mūsu studentiem ir iespēja turpināt savas gaitas biznesa inkubatorā un nonākt pie sava pirmā prototipa, iestājoties INK programmā.

Karlīna Jance par šādu pieredzi un gaitām INK programmā: “IBSE Pitch Deck un INK sadarbības programma ir lieliska iespēja novērtēt savas idejas potenciālu, attīstīt un pilnveidot to, tā, iespējams, pat izveidojot savu pirmo biznesu. Programmas laikā dalībnieki attīsta savas pitching, prezentēšanas un sadarbības prasmes, kā arī pilnveidojas – kļūst pārliecinātāki par savām spējām, talantiem un idejām. Katrai komandai ir iespēja sadarboties ar mentoru, kas ar savām zināšanām un pieredzi var sniegt nenovērtējamu devumu idejas pilnveidei. RSU B-space ir vide, kurā līdzīgi domājoši jaunieši atbalsta, iedrošina un mācās cits no cita. Tā ir pieredze, kuru nenožēlosi!”