Semināru par finanšu drošību digitālajā vidē vadīs Swedbank vadošais klientu konsultants Jānis Skutāns. Seminārā palīdzēsim jums justies drošāk digitālajā vidē, apzinot potenciālos krāpšanas un datu drošības riskus. Uzzināsiet, kā pasargāt gan savu naudu, gan datus veiksmīgai un ērtai finanšu jautājumu risināšanai ikdienā.

Tiešsaistes semināra galvenie temati

• Krāpnieku motivācija
  • Krāpšanas veidi digitālajā vidē
  • Digitālās tendences finanšu jomā

Pieci pamatprincipi veiksmīgai semināra norisei

• Līdzdarbojies seminārā, daloties pārdomās un uzdodot jautājumus (sarunas laikā / tērzēšanas lodziņā)
  • Ieslēdz savu kameru, lai varam cits citu redzēt
  • Izvairies no trokšņainām telpām
  • Izslēdz mikrofonu, kad runā citi dalībnieki
  • Semināra laikā jums būs vajadzīgs mobilais telefons
Telpa
tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: