Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts aicina uz šā gada pirmajām Zinātnieku brokastīm, kurās notiks diskusija par to, kā attīstīt un pilnveidot bērnu emocionālo un uzvedības grūtību monitoringa rīku EMU Skola.

EMU:Skola – bērnu emocionālo un uzvedības grūtību monitoringa rīks izglītības iestādēm ir mūsdienīgs, digitāls atbalsta rīks, kas ļauj skolai sekot līdzi savu skolēnu emocionālajai pašsajūtai un vajadzībām un sniedz skolotājam praktiskus ieteikumus skolēna un klases atbalstam.

EMU:Skola monitoringa rīka radītājs un ieviesējs Latvijas skolās Jānis Erts aicina psiholoģijas, psihiatrijas un sabiedrības veselības jomu pētniekus un doktorantus, kā arī jomas speciālistus uz apaļā galda diskusiju, kuras laikā plānots meklēt iespējamos risinājumus minētā rīka attīstībai un pilnveidei.

Plānotie diskusijas temati

• Rīki, instrumenti, ar kuru palīdzību novērtēt skolēnu kognitīvās spējas, ar kuriem varētu papildināt esošo monitoringa rīku
  • Vecāku prasmju, izpratnes un kapacitātes novērtēšanas instrumenti
  • Esošās anketas pārveide, uzlabošana, pielāgošana Latvijas kultūrvidei
  • Pētījuma laikā uzkrāto sekundāro datu izmantošana pētniecībā

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: