Preses relīzes

Trešdien, 19. maijā, plkst. 11.00 būvlaukumā Konsula ielā 21, blakus RSU centrālajai ēkai, notiks kapsulas iemūrēšana topošajā farmācijas studiju un zinātnes kompleksā. Daudzstāvu ēkā, kas top ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējumu, 7151 m2 platībā atradīsies modernas studiju telpas un pasaules līmeņa zinātnes centrs, tostarp Gatavo zāļu formu pētnieciskā laboratorija.

konsula-ielas-eka.png

Kapsulu ēkas pamatos iemūrēs:

• RSU rektors profesors Aigars Pētersons,
  • RSU Studējošo pašpārvaldes vadītāja Paula Feldmane,
  • akciju sabiedrības UPB valdes loceklis Uģis Grīnbergs.

Dalību lūgums apstiprināt, sazinoties ar RSU mediju attiecību vadītāju Ieva Noru Gediņu (ieva[pnkts]gedinaatrsu[pnkts]lv (ieva[dot]gedina[at]rsu[dot]lv), mob. tālr. 29146366). Automašīnu novietošana iespējama RSU stāvlaukumā pie Konsula ielas.

Objekts top ar specifiskā atbalsta mērķa (SAM) 1.1.1.4 pasākuma P&A infrastruktūras attīstīšana viedās specializācijas jomās un zinātnisko institūciju institucionālās kapacitātes stiprināšana līdzfinansēta projekta Rīgas Stradiņa universitātes farmācijas jomas pētniecības infrastruktūras attīstība (līguma nr.1.1.1.4/17/I/011) un SAM 8.1.1. Palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu līdzfinansēta projekta Studiju vides attīstība Rīgas Stradiņa universitātē (līguma nr.8.1.1.0/17/I/006) atbalstu.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ERAF_RGB_1333_400_s_c1_c.jpg