Preses relīzes

Līdz piektdienai, 14. augustam, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) turpinās pieteikšanās un dokumentu iesniegšana sociālo zinātņu un veselības aprūpes pamatstudiju programmās maksas studiju vietās, kā arī maģistra līmeņa studiju programmās gan maksas, gan valsts budžeta studiju vietās.

Kopumā RSU piedāvā 12 pamatstudiju programmu sociālajās zinātnēs: Starptautiskais mārketings un reklāma, Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas, Tiesību zinātne, Multimediju komunikācija, Organizāciju un menedžmenta socioloģija, Psiholoģija, Sabiedriskās attiecības, Žurnālistika, Fotogrāfija. Šogad RSU Eiropas studiju fakultāte reflektantiem piedāvā arī trīs jaunas programmas: Starta uzņēmējdarbības vadība, Politika un politiskā komunikācija un Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika.

Tāpat līdz 14. augustam turpinās uzņemšana maģistra studiju programmās veselības aprūpē, kur ir pieejamas arī valsts budžeta vietas, un sociālajās zinātnēs.

Papildu informācijai: