Preses relīzes

Ceturtdien, 6. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Aulā notiks koncerts „Tik un tā...”, kurā viņa dzimšanas dienā tiks godināts komponists un daudzu populāru dziesmu autors Uldis Stabulnieks.

Koncertā piedalīsies Latvijā pazīstami mākslinieki – „Mirage Jazz Orchestra” un Latvijas Nacionālā Simfoniskā Orķestra stīgu grupa, RSU jauktais koris „Rīga”, diriģente Evita Taranda, solisti Guna Pūcīte, Elīna Kārkliņa, Santa Stalidzāne, Dins Sumerags, pianists Dzintars Mozgis. Koncertā dziedās, kā arī tā programmu vadīs Laimis Rācenājs.

Koncerta sākums – pulksten 18:30, RSU Aulā, Dzirciema ielā 16, Rīgā. Biļetes pieejamas „Biļešu Paradīzes” kasēs par cenu – Ls 3.

RSU Aulai, kuru atklāja 2009. gada rudenī, ir izcila akustika un lieliskas koncertklavieres – "Steinway & Sons" flīģelis. Aulā ir plaša amfiteātra formas zāle aprīkota ar 600 sēdvietām, 120 kvadrātmetru lielu skatuvi un modernām prezentācijas tehnoloģijām, kas ļauj tajā rīkot gan koncertus, gan citus sabiedriskus pasākumus, piemēram, izlaidumus, konferences u.tml. To nereti dēvē par „Pārdaugavas koncertzāli”.

Par Rīgas Stradiņa universitāti:

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 12 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. Rīgas Stradiņa universitātē kopumā studē vairāk nekā 6100 studentu no visas pasaules. 2010./2011.studiju gadā RSU sasniedza rekordu ārvalstu studējošo skaita ziņā – jaunajā studiju gadā RSU tika uzņemti 104 ārvalstu studenti, līdz ar to RSU ārvalstu studiju programmās kopumā zināšanas un praksi pašreiz apgūst 302 jaunieši no 18 pasaules valstīm. Tas ir lielākais ārvalstu studentu skaits RSU pēdējo 20 gadu laikā.

Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājas lapā www.rsu.lv. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: