Preses relīzes

Piektdien, 1. februārī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks ziemas izlaidums. Kopumā RSU absolvēs 138 studējošie, tai skaitā vairāki studenti no ārvalstīm.

Diplomi par RSU absolvēšanu tiks izsniegti Juridiskās fakultātes 42 absolventiem no maģistra un bakalaura studiju programmām. Plānots, ka uzrunu Juridiskās fakultātes absolventiem teiks Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Ziemas izlaidumā diplomus par absolvēšanu saņems arī 26 RSU Rehabilitācijas fakultātes 1. līmeņa studiju programmas „Veselības sporta speciālisti”, kā arī vairāku minētās fakultātes maģistra studiju programmu absolventi – viņu vidū 17 mākslas terapeiti, 17 sociālā darba speciālisti, kā arī 17 fizioterapeiti. Tāpat ziemas izlaidumā RSU diplomu iegūs 15 ārvalstu studenti, kas absolvēs studiju programmu „Medicīna”. Plānots, ka savukārt viņus sveiks Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Liene Cipule.

Tāpat rīt RSU absolvēs atsevišķi maģistra studiju programmas „Sociālā antropoloģija” beidzēji – kopumā divi. Tikpat absolventu būs RSU Eiropas Studiju fakultātes maģistra studiju programmā „Bizness un tiesības Eiropas Savienībā”.

RSU izlaiduma svinīgā sanāksmes notiks pulksten 12.00 RSU Aulā, Dzirciema ielā 16. To ierasti pavadīs arī dažādi muzikāli priekšnesumi, studējošiem tik nozīmīgo mirkli padarot neaizmirstamāku un sirsnīgāku.

Par Rīgas Stradiņa universitāti

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 12 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šobrīd studē 7400 studentu, to skaitā, 930 pastāvīgi ārvalstu studenti.

Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: