Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) sākusies elektroniskā pieteikšanās studijām. Pamatstudiju programmās iespējams pieteikties līdz 12. jūlijam, bet maģistra studiju programmās – līdz 12. augustam. Doktorantūrā pieteikšanās no 27. jūlija līdz 16. augustam. Medicīnas un veselības aprūpes studiju programmās RSU šogad piedāvā 877 valsts budžeta finansētās vietas, kas ir par 18 % vairāk nekā pērn. Sociālo zinātņu programmās uz studiju vietām ar 100 % studiju maksas atlaidi varēs pretendēt 45 reflektanti.

RSU tradicionāli elektronisko pieteikšanos sāk agrāk nekā citas augstskolas un piedāvā to darīt savā elektroniskās pieteikšanās sistēmā uznemsana.rsu.lv. Piesakoties elektroniski, studētgribētājiem ir zemāka reģistrācijas maksa nekā tad, ja to dara klātienē. Pēc elektroniskās pieteikšanās studētgribētājus pamatstudiju programmās RSU gaidīs uz dokumentu iesniegšanu Rīgā, Dzirciema ielā 16, no 1. līdz 12. jūlijam darbdienās no pulksten 9.00 līdz 17.00 (trešdienās – no 8.00 līdz 19.00). Savukārt dokumentu pieņemšana studijām maģistrantūrā notiks no 1. jūlija līdz 12. augustam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (trešdienās – no 8.00 līdz 19.00) Rīgas Stradiņa universitātes Studentu servisā Rīgā, Dzirciema ielā 16, K korpusa 100. kabinetā, kā arī RSU filiālē Liepājā, Riņķu ielā 24/26.

Kopumā RSU 2016./2017. akadēmiskajā gadā piedāvā studēt 65 studiju programmās, tostarp 36 pamatstudiju, 23 maģistra, piecās doktora studiju programmās, kā arī studiju programmā "Rezidentūra medicīnā" ar 59 specialitātēm, apakšspecialitātēm un papildspecialitātēm.

Šajā akadēmiskajā gadā RSU studēja 7120 studentu. Vairāk nekā 20 % no studentiem bija ārvalstnieki, un ārvalstu studentu piesaistē RSU jau vairākus gadus pēc kārtas ir līdere starp Baltijas augstskolām.

Papildu informācijai: