Preses relīzes

Piektdien, 7. februārī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks ziemas izlaidums. Kopumā RSU absolvēs 137 studējošie, tai skaitā 11 studenti no ārvalstīm.

RSU ārvalstu studentu nodaļas programmu Medicīna absolvēs 11 ārvalstu studenti, kuru mācību gaitas tagad būs noslēgušās pēc sešu gadu studijām RSU. Viņi pārstāv sešas valstis – Norvēģiju, Zviedriju, Franciju, Lielbritāniju, Vāciju un Šrilanku.

Tāpat RSU absolvēs 70 Rehabilitācijas fakultātes studenti šādās specialitātēs:

• veselības sporta pirmā līmeņa speciālisti – 25;
  • veselības sporta bakalauri – 10;
  • fizioterapijas maģistri – 8;
  • sociālā darba maģistri – 12;
  • mākslas terapijas maģistri – 12;
  • Liepājas filiāles nepilna laika pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas Veselības sporta speciālists studenti – 7.

Savukārt sociālo zinātņu absolventu vidū būs 48 Juridiskās fakultātes maģistri un bakalauri, pieci maģistri no Eiropas Studiju fakultātes programmas Bizness un tiesības Eiropas Savienībā, kā arī trīs sociālās antropoloģijas studenti no Komunikācijas fakultātes.

RSU izlaiduma svinīgā sanāksmes notiks RSU aulā pulksten 13.00 Dzirciema ielā 16. To ierasti pavadīs arī dažādi muzikāli priekšnesumi, studējošiem tik nozīmīgo mirkli padarot neaizmirstamāku un sirsnīgāku.

Papildu informācijai: