Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) uzskata, ka studiju programmu kvalitātes celšana ir process, kas ir jāturpina. Jebkurš ārējs vai iekšējs vērtējums ir tikai pozitīvs pienesums studiju programmu uzlabošanā.

RSU pēdējos piecus gadus studiju programmu kvalitāti ir izvēlējusies par primāro uzdevumu, un turpina pie tās strādāt studentu un sabiedrības labā. 70 % no RSU studiju programmām ir ieguvušas visaugstāko „A” novērtējumu. Šobrīd RSU arī analīzē un pilnveido tās programmas, kuras nav atzītas visaugstākajā līmenī.

RSU uzskata, ka katras augstskolas pienākums ir veikt savu studiju programmu uzlabošanu un aicinām sekot mūsu piemēram.

RSU vēlas norobežoties no politizētās diskusijas par formu, un domāt par augstākās izglītības studiju programmu saturu.

Tādēļ RSU aicina iesaistītās interešu grupas un to pārstāvjus, kā arī studentus atturēties no emocionāli motivētas rīcības, bet rūpēties par labāku augstāko izglītību Latvijā.

Par Rīgas Stradiņa universitāti

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 12 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šobrīd studē 7400 studentu, to skaitā, 800 pastāvīgi ārvalstu studenti.

Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: