Preses relīzes

No 27. līdz 29. oktobrim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks tradicionālā Karjeras iespēju nedēļa. Trīs dienu laikā ar studentiem tiksies dažādu Latvijas un starptautisko organizāciju pārstāvji, kas iepazīstinās interesentus ar darba un prakses iespējām, kā arī sniegs praktiskus padomus, kā sekmēt panākumus darba tirgū. Kā ik gadu, RSU rīkos arī studentu tikšanos ar reģionālo slimnīcu pārstāvjiem, lai kopīgi rastu risinājumus ārstu trūkumam ārpus Rīgas.

Pirmajā dienā, 27. oktobrī, plānoti pasākumi sociālo zinātņu studentiem. Ar viņiem tiksies potenciālie prakses un darba devēji – Valsts policijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Aizsardzības ministrijas, Ārlietu ministrijas, komunikācijas vadības konsultāciju uzņēmuma McCANN Consulting, interneta ziņu portālu Delfi, ziņu aģentūras LETA, uzņēmumu Deloitte Latvia, PricewaterhouseCoopers, Statoil Fuel & Retail Business u. c. pārstāvji. Diena noslēgsies ar Deloitte Latvia personāla vadītājas Ingas Šadurskas ieteikumiem studentiem, kā gūt panākumus darba intervijās un kā rakstīt CV un motivācijas vēstuli, lai darba devējs to pamanītu.

Trešdien, 28. oktobrī, notiks medicīnas un veselības aprūpes zinātņu studentu tikšanās ar Rīgas un reģionālo slimnīcu pārstāvjiem, piemēram, no Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas un citām, kā arī ar privāto ambulatoro medicīnas uzņēmumu pārstāvjiem, piemēram, Veselības centru 4, Veselības centru apvienību, Euroaptieku. Pēc tikšanās ar medicīnas iestāžu pārstāvjiem "WorkingDay" Latvija mārketinga direktors Māris Silinieks pastāstīs studentiem par to, kas darba meklētājam būtu jādara citādāk, lai atrastu darbu. Dienas noslēgumā psiholoģes Marijas Ābeltiņas vadībā studenti varēs atsvaidzināt zināšanas par praktiskiem un vienkārši realizējamiem stresa mazināšanas paņēmieniem un apskatīt visbiežākos šķēršļus, kuri traucē darīt to, kas šķiet veselīgi un pareizi.

Karjeras iespēju nedēļas pēdējā dienā, 29. oktobrī, studentiem būs iespēja tikties ar MFD Veselības grupas, Nacionālā rehabilitācijas centra Vaivari, Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvjiem. Šīs dienas pasākumos īpaši aicināti piedalīties ārsti rezidenti, kā arī RSU Rehabilitācijas un Zobārstniecības fakultātes studenti. Visiem interesentiem būs iespēja noklausīties komunikācijas eksperta Edmunda Apsalona lekciju par to, kā uzlabot publiskās uzstāšanās prasmes un iemācīties izprast komunikācijas procesu ar auditoriju.

Karjeras iespēju nedēļas pasākumos aicināts piedalīties ikviens interesents.

Dalība pasākumos ir bez maksas.

Papildu informācija: