Skolēniem
Topošajiem studentiem
Skolotājiem
Uzņemšana

Līdz jūlija vidum Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiālē noritēs vasaras uzņemšana četrās pamatstudiju un divās maģistra studiju programmās. Šovasar Kurzemes reģiona vienīgā augstskola, kas piedāvā izvērstu veselības aprūpes studiju programmu klāstu, plāno uzņemt studentus 87 budžeta vietās un 55 maksas studiju vietās.

Pieteikties pamatstudijām iespējams līdz 22. jūlijam, bet maģistra līmeņa studijām – līdz 11. jūlijam, reģistrējoties elektroniskās pieteikšanās sistēmā uznemsana.rsu.lv

Pamatstudiju līmenī filiāle šovasar uzņems studēt gribētājus programmās Ārsta palīgs, Ārstnieciskā masāža, Māszinības un Veselības sporta speciālists. Savukārt maģistra līmenī topošie studenti aicināti startēt akadēmiskā maģistra studiju programmā Māszinības, kā arī studiju programmā Veselības psiholoģija. Reflektantiem ar 2. līmeņa profesionālo augstāko izglītību psiholoģijā studijas ilgs pusotru gadu, bet studenti bez šādas pieredzes profesionālā maģistra grādu psiholoģijā un psihologa kvalifikāciju iegūs divu gadu laikā.

Visu uzņemšanas procesu topošie studenti var veikt attālināti, piesakoties studijām ar latvija.lv autorizācijas starpniecību, bet līgumu slēgt, izmantojot drošu elektronisko parakstu, kas iegūstams nedēļas laikā, piesakoties www.eparaksts.lv

Tāpat kā iepriekš, arī jaunajā studiju gadā pieejamas atlaides Ukrainas civiliedzīvotājiem, proti, 2024./2025. akadēmiskajam gadam noteikta 50 % studiju maksas atlaide tiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri studēja RSU jau pirms kara sākuma un kuri sākuši studijas pēc kara sākuma, kā arī 50 % studiju maksas atlaide tiem, kuri tiks uzņemti šogad – 2024./2025. akadēmiskajā gadā. Vienlaikus Ukrainas civiliedzīvotājiem paredzēta 100 % atlaide reģistrācijas maksai, kas ir 100 eiro. Turklāt RSU Atvērtās universitātes studiju kursiem Ukrainas iedzīvotāji saņems 100 % atlaidi jaunajā 2024./2025. akad. gadā.

Ar studentu un absolventu iedvesmojošajām intervijām un video stāstiem par studijām RSU Liepājas filiālē var iepazīties Liepājas filiāles sadaļā RSU mājaslapā.

RSU Liepājas filiāle cieši sadarbojas ar reģiona ārstniecības iestādēm, nodrošinot studentu praktisko iemaņu apguvi un profesionālu mācībspēku piesaisti. Līdzīgi kā RSU studiju norises vietas Rīgā, arī Liepājas filiāle ir labi aprīkota ar simulācijas tehnoloģijām, ar kurām topošajiem veselības aprūpes speciālistiem pilnveidot savas klīniskās prasmes.