Preses relīzes

No 7. aprīļa līdz 3. maijam ikvienam interesentam iespējams apmeklēt Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) lekcijas, piedaloties īpašā bezmaksas akcijā „Atklāj universitāti!”. Tās mērķis ir palīdzēt jauniešiem izvēlēties, ko un kurā no desmit RSU fakultātēm studēt.

RSU piedāvās plašu lekciju klāstu. Tās lasīs sabiedrībā labi pazīstami un studentu iemīļoti pasniedzēji, piemēram, profesors Oskars Kalējs, profesors Jānis Zaļkalns, asociētā profesore Ilze Bārene, asociētais profesors Andris Jumtiņš, asociētais profesors Voldemārs Arnis un citi.

Lekciju ciklā „Atklāj universitāti!” ikvienam būs iespēja par brīvu apmeklēt līdz trim lekcijām RSU medicīnas un veselības aprūpes, kā arī sociālo zinātņu pamatstudiju vai maģistra studiju programmās.

Apmeklējot lekcijas, jaunieši varēs izbaudīt, kā tas ir studēt RSU, uzzināt vairāk par izvēlēto studiju programmu un arī varēs aprunāties ar universitātes studentiem un mācībspēkiem.

Reģistrēšanās medicīnas un veselības aprūpes lekcijām notiek speciālā RSU pasākumu vietnē pasakumi.rsu.lv un no 15. aprīļa reģistrācija sāksies sociālo zinātņu lekcijām. Jāņem vērā, ka vietu skaits uz katru no lekcijām ir ierobežots. Interesentus sagaidīs un uz lekcijām pavadīs RSU studenti. Pieteikšanās katrai lekcijai beidzas divas dienas pirms lekcijas. Vairākas no lekcijām attiecīgās nedēļas ietvaros tiks lasītas atkārtoti.

Papildu informācijai: