Preses relīzes

No 1. līdz 19. janvārim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisinās ziemas uzņemšana septiņās veselības aprūpes un sociālo zinātņu studiju programmās. Ņemot vērā iepriekšējās ziemas uzņemšanas rezultātus, RSU prognozē, ka šoziem tiks uzņemts vairāk nekā 150 studētgribētāju.

Ziemas uzņemšana norisinās trīs pamatstudiju programmās: profesionālā un akadēmiskā nepilna laika bakalaura studiju programmā Tiesību zinātne, akadēmiskajā bakalaura nepilna laika studiju programmā Veselības sports. Tāpat interesenti aicināti pieteikties studijām kādā no četrām maģistra līmeņa programmām tiesību zinātnēs un sociālajā antropoloģijā.

Maģistra studiju programmā Sociālā antropoloģija reflektanti varēs pretendēt uz vienu RSU finansēto studiju vietu, pārējās studiju programmās tiek piedāvātas tikai maksas vietas. Pieteikties studijām var, reģistrējoties RSU sistēmā e-Uzņemšana, kā arī ierodoties RSU galvenajā ēkā Rīgā, Dzirciema ielā 16. Studijas sāksies 2018. gada februārī.

Kā liecina RSU pieredze, ziemas uzņemšanā lielākā interese ir par nepilna laika studijām, uz kurām piesakās reflektanti, kuri strādā, bet vēlas pilnveidoties profesionāli un personiski. Lielākā daļa reflektantu turpina studijas otrā līmeņa studiju programmās, proti, pēc pirmā līmeņa programmu (koledžas) absolvēšanas.

RSU studiju programmas ir starptautiski orientētas, Erasmus+ un citu programmu ietvaros piesaistot ārvalstu vieslektorus un studentus no visas pasaules. Tāpat arī studējošajiem ir iespēja pieteikties dažāda veida apmaiņas programmām vadošajās Eiropas augstskolās.

Papildu informācijai