Preses relīzes

Ar aizvadītās nedēļas LR Izglītības un zinātnes ministrijas akreditācijas komisijas lēmumu ir akreditēti Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju virzieni un to programmas uz maksimālo akreditācijas termiņu – seši gadi.

RSU ir atlicis vēl tikai viens studiju virziens, kas būtu jāakreditē, – „Psiholoģija”, par kuru lēmums varētu tikt pieņemts tuvākajā laikā.

Līdz ar to ir atrisinājies RSU studiju virzienu akreditācijas jautājums, un ikviens esošais vai nākamais RSU students var būt drošs, ka studijas RSU atbilst visām izvirzītajām kvalitatīvas izglītības prasībām un sev vēlamās zināšanas, prasmes un kompetences RSU iespējams apgūt starptautiskā gaisotnē augsti kvalificētu profesionāļu vadībā.

RSU piedāvā vairāk nekā 60 studiju programmas trīs studiju līmeņos, sākot no pamatstudijām līdz studijām doktorantūrā.

Papildu informācijai: