Preses relīzes

Lielās talkas dienā, 26. aprīlī, profesora Paula Stradiņa radīto ideju par ārstējošo vidi un pirms vairāk nekā 100 gadiem izveidoto parku turpinās attīstīt un labiekārtot Stradiņa slimnīcas un Rīgas Stradiņa universitātes studenti, kā arī citi interesenti.

Talkai reģistrējušies aptuveni 90 dalībnieki. Kaut ikdienā plašā teritorija ir skaisti kopta un uzturēta, Lielās talkas dienā talkotājiem saplānoti ne mazums darbu – sūnas izgrābšana no zālāja, puķu stādīšana, veco zaru izzāģēšana, melnzemes izlīdzināšana, jaunu krūmiņu stādīšana.

Talkotāji atjaunos pagājušajā gadā izveidoto Sirds dobi pie Latvijas Kardioloģijas centra, lai tā ar krāšņiem ziediem priecētu ikvienu apmeklētāju visas vasaras garumā.

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs un Rīgas Stradiņa universitātes Padomnieku konventa priekšsēdētājs Dins Šmits atbalsta Lielās talkas kustību un sestdien piedalīsies slimnīcas parka labiekārtošanā: „Ārstniecība un aprūpe ir nesavtīgas palīdzības un zināšanu sniegšana pacientiem. Lielajā talkā mēs brīvprātīgi vienojamies kopīgā fiziskā darbā, lai veidotu vizuāli skaistu vidi ap mums un vairotu pozitīvas emocijas. Patīkami, ka darba rezultāts būs redzams uzreiz un to varēs izjust ikviens slimnīcas apmeklētājs.”

Talkotāji pulcēsies plkst. 10.00 centrālajā alejā un tiks sadalīti vairākās grupās. Darbu veikšanai būs sagādāti nepieciešamie darbarīki, bet arī pašus talkotājus aicinām ņemt līdzi spaini, grābekli, lāpstu, dakšu, darba cimdus. Pēc labi padarīta darba talkotāji baudīs pusdienas saulainā un siltā gaisotnē.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas darbinieki arī iepriekš citus gadus ir aktīvi atbalstījuši Lielās talkas kustību un iesaistījušies parka apzaļumošanas darbos.

Papildu informācija:

Lāsma Sīle, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste. Tālr.: 67069729, mob. tālr. 26152981, e-pasts: lasma[pnkts]sileatstradini[pnkts]lv