Preses relīzes

Pirmdien, 9. jūnijā, vizītē Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) ieradīsies Ministru prezidente Laimdota Straujuma, lai tiktos ar RSU vadību – rektoru Jāni Gardovski, mācību prorektori Tatjanu Koķi, zinātnes prorektori Ivetu Ozolantu un attīstības prorektoru Tomu Baumani, kā arī ar Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājiem – attiecīgi Dinu Šmitu un Andu Čakšu.

Tikšanās laikā tiks pārrunātas gan aktualitātes augstākajā izglītībā, gan, jau runājot konkrētāk, arī medicīnas izglītības pilnveide starptautiskā mērogā un sasaiste ar klīnisko praksi universitātes slimnīcās.

Tikšanās notiks RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, Anniņmuižas bulvārī 26a, pulksten 13.00. Vizītes ietvaros L. Straujuma tiks arī iepazīstināta ar jaunā tehnoloģiju centra apmācību iespējām.

RSU ir viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās specializācija ir cilvēkzinātnes ar stratēģisko ievirzi medicīnā un veselības aprūpē. RSU 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 16 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šobrīd studē 7120 studentu, to skaitā, vairāk nekā 1160 pastāvīgi ārvalstu studenti.

Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: