Kursa vadītājs:Aldis Lieljuksis
Mērķauditorija:Tiesību zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes

Sniegt zināšanas un prakstiskās iemaņas noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanā un apkarošanā.

Bakalaura grāds vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība radniecīgajās nozarēs (ekonomikā, finansēs, komerczinībās, vadībzinībās, vai tiesībās) un ne mazāk kā 2 gadus pieredze darbā valsts vai pašvaldību iestādēs, tiesībsargājošās iestādēs vai arī ir atbilstoša darba pieredze uzņēmējdarbībā.

Studenti izprot noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas un apkarošanas tiesisko regulējumu un institucionālo sistēmu pasaulē un Latvijā. Zina šo noziedzīgo nodarījumu identificējošās pazīmes un raksturīgākās materiālās un ideālās pēdas.

Studenti atpazīst un dokumentē legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas pēdas.

Studenti prot piemērot tiesību normas, lai novērstu vai izmeklētu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, terorisma vai proliferācijas finansēšanu.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Ekonomiskā drošība, EDMz 2MaģistrsObligāts