Kursa vadītājs:Ivans Jānis Mihailovs
Studiju tips:Nepilna laika
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Tiesību zinātne; Civilā un militārā aizsardzība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes

Studiju kursa mērķis ir attīstīt studējošo izpratni un pamatiemaņas, sagatavojot normatīvos un administratīvos aktus, īpašu uzmanību pievēršot akta saturam, struktūrai, pamatprincipiem un juridiskai tehnikai, kā arī veicināt izpratni par normatīvo un administratīvo aktu tālākvirzību. Uzdevumi: 1. Paplašināt priekšstatus par juridisko tehniku; 2. Raksturot normatīvo un administratīvo aktu jaunrades principus, prasības; 3. Iedziļināties normatīvo un administratīvo aktu tālākvirzības specifikā.

Jāapgūst studiju kursi Tiesību teorija, Administratīvās tiesības un Administratīvā procesa tiesības.

Sekmīgi apgūstot studiju kursu, students pārzinās un orientēsies juridiskās tehnikas pamatprincipos un prasībās, orientēsies normatīvo un administratīvo aktu izstrādes un tālākvirzības procesā.

Pēc studiju kursa apguves students spēs piedāvāt risinājumu normatīvo un administratīvo aktu izstrādes procesā.

Pēc studiju kursa apguves students spēs analizēt un praktiski sagatavot normatīvos un administratīvos aktus, atbilstoši juridiskās tehnikas prasībām.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Policijas darbs, PDNida 1BakalaursObligātsIvans Jānis Mihailovs