No 27. līdz 29. septembrim Rīgas Stradiņa universitātē notiks COST akcijas Implementation Network Europe for Cancer Survivorship Care (INR-CSC, CA21152)​ darba grupas tikšanās un apmācības kurss.

Šīs COST akcijas galvenais mērķis ir sistemātiski atbalstīt uz pierādījumiem balstītu intervenču ilgtspējīgu pārnesi klīniskajā praksē, kas ir daļa no vēzi pārdzīvojušo pacientu starpdisciplināras aprūpes sistēmas un galu galā uzlabo šo pacientu veselību un labklājību.

Plašāka informācija (angļu valodā)

Pasākuma ietvaros 28. un 29. septembrī paredzēti darba grupu ziņojumi par  plānoto darbību progresu, kā arī darba grupu sanāksmes un vadības komitejas sanāksme. Konference norisināsies hibrīda formāt: klātienē un attālināti tiešsaistē.

Savukārt 27. septembrī no 10.00 līdz 16.00 RSU Senāta zālē un tiešsaistē norisināsies apmācības kurss, kas veltīts publikāciju sagatavošanai un jaunumiem psihoonkoloģijas jomā. Uz šo pasākumu aicināti ne tikai COST akcijas biedri, bet arī studenti un jaunie pētnieki.

Plašāka informācija (angļu valodā)

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -