gramata-grupu-psihologiska-konsultesana-un-psihoterapija-lead.gif2019. gada 4. oktobrī plkst. 10.00 Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras telpās (J. Asara ielā 5) notiks prof. (Dr. psych.) Kristīnes Mārtinsones un doc. (Dr. med.) Velgas Sudrabas grāmatas Grupu psiholoģiskā konsultēšana un psihoterapija atvēršanas svētki.

Pateicoties lasītāju interesei un ieteikumiem, ir izveidots vēl tikai pagājušajā gadā iznākušās grāmatas otrais, papildinātais izdevums.

Papildinājumi ir ietverti galvenokārt trešās nodaļas saturā, veltot vienu apakšnodaļu komandas vadības nozīmei darbā ar grupu, aprakstot tās veidus, kā arī tās stiprās un vājās puses, un ceturtās nodaļas saturā, papildinot to ar terapeitiskajiem un antiterapeitiskajiem spēkiem grupā.

Grāmatas atvēršana ir viens no Psiholoģijas dienu 2019 pasākumiem.

Norises vieta

Telpa
182. telpā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: