No 2017. gada līdz 2024. gadam Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes (tagad – Sociālo zinātņu fakultāte) studenti kopā ar saviem pasniedzējiem devās vairākās ekspedīcijās pie latviešiem Islandē. Šīs izstādes saturs veidots no pirmās un līdz šim pēdējās ekspedīcijas materiāliem 2024. gada vasarā.

Ekspedīciju dalībnieki, izstādes autori un radošā komanda
  • Adelīna Darviņa-Kozlovska

Norises vieta

Telpa
muzejs "Latvieši pasaulē"

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -