Pēc trīs gadu darba noslēdzies Vidzemes Augstskolas un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) politologu, vēsturnieku, sociologu, psihologu un komunikācijas ekspertu īstenotais projekts Vērtības darbībā: atbildīgas, drošas un izglītotas pilsoniskās sabiedrības attīstība ar pētniecību un rīcības modeļu izstrādes palīdzību.

Valsts pētījumu programmas finansētajā projektā izstrādāti un pārbaudīti rīcības modeļi pilsoniskas sabiedrības attīstībai. Lai iepazīstinātu sabiedrību ar tiem sīkāk, pētnieku komanda pirmdien, 29. novembrī, rīko konferenci Kā neapmaldīties nākotnē? Piederības un līdzdalības loma demokrātiskas sabiedrības stiprināšanā Latvijā. Tajā līdzās abu augstskolu pētniekiem piedalīsies Saeimas deputāts Juris Pūce, Valsts prezidenta padomnieks Jānis Pleps, Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, režisors Viesturs Kairišs, kā arī Kārķu un Ērģemes pagasta pārvaldnieks Pēteris Pētersons.

Konferencē tiks arī atklāta projekta gaitā tapusī kolektīvā monogrāfija.

Programma

Skatīties konferences tiešraidi