dec
Medicīnas izglītības tehnoloģiju centram – 10
Anniņmuižas bulvāris 26a, Rīga
130. auditorijā

RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs ir vienīgais simulācijas centrs Latvijā un lielākais Baltijā, kur vienuviet ir atbilstoša infrastruktūra un aprīkojums, lai nodrošinātu prasmju apguvi un pilnveidi, kā arī simulācijas programmu īstenošanu dažādās veselības aprūpes nozarēs. Ceturtdien, 7. decembrī, centrs svinēs 10 gadu jubileju.

Pasākumā skanēs svinīgās runas un apsveikumi, kā arī varēs noskatīties video par MITC un noklausīties ziņojumu Simulācijā balstīta ārstniecības personu tālākizglītības pārvaldība Latvijā. Tiks parakstīts sadarbības memorands un atvērts simulētais uzņemšanas bloks.

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs tika atklāts 2013. gada 16. maijā.

Šogad centrs tika atzīts par RSU Gada struktūrvienību. Lasīt plašāk

Norises vieta

Telpa
130. auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: