Otrdien, 9. aprīlī, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes dekānes profesores Andas Rožukalnes lekcija jauniešiem Pētīt, atklāt un atmaskot – kā top studentu pētnieciskās žurnālistikas žurnāls "Inquisitio"?

Inquisitio-5_cvr.jpg

Lekcijas tēmas

• Kas ir pētnieciskā žurnālistika
  • Kā atšķirt patiesu informāciju no maldinošas informācijas
  • Kā studenti pēta datus, šķetina faktus un veido pētnieciskās žurnālistikas izdevumu Inquisitio

Dalība lekcijā ikvienam interesentam – bez maksas.

Pieteikšanās dalībai lekcijā pa e-pastu ilona[pnkts]vidulejaatlnb[pnkts]lv (ilona[dot]viduleja[at]lnb[dot]lv) vai pa tālruni 26149129.

Pēc lekcijas notiks RSU Komunikācijas fakultātes studentu pētnieciskā žurnāla Inquisitio jaunākā numura atvēršanas svētki. Šoreiz žurnālā pētīta Latvijas karavīru uzvedība sociālajos medijos, Rīgas kriminogēnākās apkaimes, un testēts, cik pieejamas ir kultūras vietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī izmēģinātas izplatītākās receptes lētu aviobiļešu pirkšanai un analizēta virkne citu tēmu.

Plašāka informācija

Norises vieta