Mērķauditorijapsihologi
Profesionālās pilnveides programmas norises laiks2024. gada 2. novembris – 2025. gada 4. janvāris, sestdienās plkst. 9–16 vai 10–17
Norises vietatiešsaistē, RSU e-studiju vidē un Zoom
Kursa apjoms104 akadēmiskās stundas
Programmas vadītājasDoc., dr. psych. Jeļena Koļesņikova, doc., dr. psych. Viktorija Perepjolkina
Dalības maksa360 EUR

Programmas mērķis ir piedāvāt iespēju psihologiem apgūt Latvijas klīniskā personības testa (LKPT) pieaugušiem struktūru, teorētisko pamatojumu un lietošanu psihologu ikdienas darbā.

Programmas dalībnieki apgūs:

• LKPT vadīšanas iemaņas (darba vides sagatavošanu; kontakta ar testējamo veidošanu; testa vadīšanu; protokola aizpildīšanu; sākotnējo baļļu aprēķināšanu un sākotnējo baļļu pārvēršanu standartizētajās ballēs);
  • skalu profila izveidi un interpretāciju (tostarp, dažādu klīnisku traucējumu gadījumos);
  • psiholoģiskās izpētes ar LKPT atzinuma rakstīšanu;
  • ieteikumu izstrādi.

Dalībnieki

Telpa
tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -