Otrdien, 4. jūnijā, plkst. 18.00 kafejnīcā SPIIKIIZI notiks Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Politikas salona diskusija Maza Latvija – lielas reformas.

Par karsto administratīvi teritoriālo reformu salonā diskutēs ilggadējā politiķe, labas pārvaldības eksperte Lolita Čigāne, sociālantropoloģe, grāmatas Latvijas pierobežas pēdējie mohikāņi līdzautore Elīna Kursīte un bijušais izglītības un zinātnes ministrs, izglītības reformu autors Roberts Ķīlis. Šo neformālo sarunu raundu moderēs RSU Eiropas studiju fakultātes docētāja Lelde Metla-Rozentāle.

Diskusijas Politikas salona ietvaros organizē RSU Eiropas Studiju fakultāte.

Pasākuma Facebook lapa (ieteicams pieteikt apmeklējumu)

Norises vieta

Telpa
Kafejnīca SPIIKIIZI
Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).
Datums: