Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju programmas Uzturs un RSU Sarkanā Krusta Medicīnas koledžas studenti sestdien, 9. februārī, Kuldīgā piedalīsies veselīgam dzīvesveidam veltītā pasākumā Ar sirdi Kuldīgā, kur apmeklētājiem veiks veselības pārbaudes – mērīs asinsspiedienu, noteiks hemoglobīna, cukura un skābekļa līmeni asinīs, veiks kardiogrammu un konsultēs par veselīgu uzturu.

Pasākuma programma un vairāk informācijas

RSU topošie mediķi kopš 2013. gada piedalās sabiedrības informēšanas pasākumos par veselīgu dzīvesveidu, konsultējot gan vilciena pasažierus akcijā RSU Veselības ekspresis, gan interesentus dažādu pašvaldību rīkotajos veselību veicinošajos pasākumos. Piecu gadu laikā kopumā konsultācijas par veselīgu uzturu, sirds, plaušu, ādas veselību un onkoloģijas riskiem sniegtas apmēram 10 000 cilvēku.

Norises vieta

Datums: