Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju programmas Uzturs studenti, kā arī RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas studenti sestdien, 14. aprīlī, piedalīsies Ģimeņu veselības dienā Kuldīgā, kur apmeklētājiem veiks veselības pārbaudes – veiks kardiogrammu, mērīs asinsspiedienu, noteiks cukura un hemoglobīna līmeni asinīs.

RSU studenti tradicionāli piedalās dažādu pašvaldību organizētajos veselības veicināšanas pasākumos un dalās zināšanās par veselīgu dzīvesveidu. Katru gadu vairāk kā 2000 interesentiem tiek stāstīts par sirds, plaušu un ādas veselību, kā arī veselīga uztura principiem.

Ģimenes veselības dienas Kuldīgā tiek organizētas jau sesto gadu. Vairāk informācijas – Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā. RSU medicīnas studenti pasākumā piedalīsies jau otro reizi.

Norises vieta

Datums: