Ceturtdien, 27. jūnijā, pulksten 10 Rīgas dome, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte parakstīs memorandu par kopīgu darbu un rīcību, lai nostiprinātu Rīgu kā Eiropas zināšanu un tehnoloģiju pilsētu un iedzīvinātu Zināšanu jūdzi

Memorandu parakstīs Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis, Latvijas Universitātes rektors Gundars Bērziņš, Rīgas Tehniskās universitātes rektors Tālis Juhna un Rīgas Stradiņa universitātes rektors Aigars Pētersons.

Informācijas pieejamība ir viens no galvenajiem zināšanu, prasmju un inovāciju stūrakmeņiem, tādēļ memoranda vērtību apliecinās arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks. Parakstot memorandu, visas puses apliecina savu nodomu neatliekami sākt sadarbību zinātnes, pētniecības, inovāciju, mobilitātes un pilsētvides attīstīšanas jomās, lai Rīga kļūtu par zināšanu un inovāciju centru ne tikai Baltijas un Ziemeļvalstu, bet arī Eiropas un pasaules mērogā.

Norises vieta

Telpa