Seminārs piedāvā iespēju apgūt projektu komunikācijas stratēģijas, apvienojot teorētiskās zināšanas ar praksi RSU. Tā dalībnieki uzzinās, kādus principus būtu jāievēro, sākot komunikācijas aktivitātes. Seminārā tiks apskatīti dažādi informācijas kanāli un metodes.

Seminārā aicināti piedalīties RSU un RSU LSPA pētnieki, doktoranti un maģistranti, kuriem interesē uzzināt vairāk par pētniecības projektu komunikācijas jautājumiem. Seminārs piemērots ikvienam, kurš vēlas pilnveidot savas prasmes projektu vadības un komunikācijas jomā.

Par semināra vadītāju

Laura Bužinska patlaban strādā Rīgas Stradiņa universitātes Zinātnes departamenta projektu nodaļā un ir iesaistīta pētniecības projektu komunikācijas jautājumos, kā arī piedalās Research Week 2025 organizēšanā.

Viņas pieredze ietver darbu projektu komunikācijā organizācijās Zaļā brīvība un CEE Bankwatch Network. Laura ir strādājusi Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijā un Latvijas Zinātnes padomē ar komunikācijas jautājumiem, kā arī bijusi pasākumu organizatore kustībā #esiLV.

Projektu vadītāja

Laura ir aktīvi iesaistījusies dažādos vides un globālās izglītības projektos, kā arī strādājusi Latvijas Universitātes (LU) Diasporas un migrācijas pētījumu centrā un pēcāk LU Filozofijas un socioloģijas institūtā, kur viņa pētīja diasporas un migrācijas jautājumus. Tāpat viņa darbojusies Latvijas Jauno zinātnieku apvienībā.

Viņas pieredze aptver dažādas jomas, tostarp komunikāciju, projektu vadību, un sociālo mediju stratēģiju.

Telpa
tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: