Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības institūts aicina interesentus uz pētījuma Situācija dūmu un bezdūmu tabakas izstrādājumu jomā Latvijā un ieteikumi sabiedrības veselības veicināšanai rezultātu prezentāciju un ekspertu diskusiju ceturtdien, 20. jūnijā. To varēs vērot tiešsaistē.

Sabiedrības veselības institūts ir veicis svarīgu un apjomīgu pētījumu par situāciju ar dūmu un bezdūmu tabakas izstrādājumiem. Pētījumā sniegts situācijas apskats par dažādu tabakas produktu lietošanas izplatību Latvijā. Pētījumā arī apkopota labā prakse smēķēšanas primārā profilaksē un tās atmešanā dažādās iedzīvotāju grupās. Balstoties uz pētījuma rezultātiem, tā autori sniedz rekomendācijas smēķēšanas ierobežošanai Latvijā un ieteikumus, kurus ņemt vērā, izstrādājot smēķēšanas ierobežošanas stratēģiju nākamajiem pieciem gadiem.

Papildus nozīmīgai informācijai šis pētījums demonstrē Sabiedrības veselības institūta pētniecisko kvalitāti un institūta iespējas ne tikai sabiedrības veselības tēmu pētniecībā, bet arī spēju piedāvāt pierādījumos balstītas veselības politikas veidošanu.

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: