Kursa vadītājs:Aldis Lieljuksis
Mērķauditorija:Tiesību zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes

Sniegt studentiem zināšanas par civilās aizsardzības sistēmas darbību un aktualitātēm vides aizsardzībā.

Bakalaura grāds tiesību zinātnē

Studentiem ir priekšstats par civilās aizsardzības sistēmu pasaulē, zināšanas par tiesiskiem režīmiem ārkārtējā situācijā un izņēmuma stāvokļa gadījumā, citās līdzīgās situācijās. Zināšanas par katastrofu veidiem, katastrofas izraisošiem apdraudējumiem un raksturīgiem ievainojumiem, komunikācijas specifiku katastrofas situācijā, aktuāliem tiesību jatājumiem vides aizsardzībā.

Students prot rīkoties katastrofas situācijā un sniegt neatliekamo palīdzību; prasmes informācijas sniegšanā katastrofas situācijā, civilās aizsardzības pasākumu plānošanā iestādē.

Students spēj izprast katastrofu izraisošus apstākļus un atbilstoši rīkoties.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Ekonomiskā drošība, EDMz 2MaģistrsIerobežota izvēle