Kursa vadītājs:Atis Bičkovskis
Studiju tips:Nepilna laika, Pilna laika
Līmenis:2. cikla (Maģistra)
Mērķauditorija:Tiesību zinātne; Civilā un militārā aizsardzība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes; Tiesību teorija un vēsture

Radīt studējošajiem izpratni par nodokļu un nodevu tiesību avotiem, jēdzieniem, pamatprincipiem, teorijām, subjektiem un objektiem, nodokļu attiecībām un to tiesisko regulējumu, kā arī prasmi pielietot tiesiskās aizsardzības līdzekļus šajos jautājumos un izmantot iegūtās zināšanas juridiska rakstura problēmu praktiskā risināšanā.

Administratīvās tiesības un process, Tiesību aizsardzības iestādes, Komerctiesības.

Students spēj parādīt pamata un specializētas zināšanas finanšu un nodokļu tiesībās un šo zināšanu kritisku izpratni, spēj parādīt finanšu un nodokļu tiesību svarīgāko jēdzienu un likumsakarību izpratni.

Students prot pielietot tiesiskās aizsardzības līdzekļus nodokļu administrēšanas, budžetu izstrādes jautājumos un izmantot iegūtās zināšanas juridiska rakstura problēmu praktiskā risināšanā, spēj parādīt zinātnisko pieeju problēmu risināšanā, kā arī pieņemt lēmumus un rast risinājumus neskaidros apstākļos.

Students spēj orientēties finanšu un nodokļu tiesībās, patstāvīgi iegūt, atlasīt un analizēt informāciju un to izmantot profesionālā jautājuma risinājumā, izprot juridiskās profesijas profesionālo risku, un ir spējīgs ētiski rīkoties praktiskajās situācijās.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Ekonomiskās drošības aizsardzība, EDAMN 1MaģistrsObligātsTatjana Jukna, Atis Bičkovskis