Izziņas procesu izpēte praksē (SUPK_027)
Īsumā par studiju kursu
Mērķis
Nostiprināt zināšanas par izziņas procesu izpētes metodēm un izpētes rezultātu apstrādes un analīzes principiem, nodrošināt iespēju pielietot praksē apgūtās zināšanas par izziņas procesu izpēti.
Priekšzināšanas
Vispārīgā psiholoģija, attīstības psiholoģija, psihofizioloģija, patopsiholoģija, izziņas procesu izpēte.
Rezultāti
Pārzina un apraksta izziņas procesu psiholoģiskās izpētes nosacījumus, prasības un izpētes specifiku; izskaidro dažādu vecumposmu psiholoģiskās izpētes īpatnības.
Studenti argumentēti diskutē par izziņas procesu psiholoģiskās izpētes metodēm un to rezultātu apstrādes un analīzes principiem; argumentēti un kritiski izvērtē psiholoģiskās izpētes metodes par izziņas procesu atbilstību dažādiem vecumposmiem.
Patstāvīgi kritiski izvērtē izziņas procesu psiholoģiskās izpētes metodes atbilstību dažādiem vecumposmiem; izmanto izziņas procesu psiholoģiskās izpētes metodes individuālajā darbā ar klientu, plāno un īsteno klienta izziņas procesu izpēti, apstrādā, analizē un interpretē iegūtos datus savas kompetences robežās, korekti noformē izziņas procesu izpētes rezultātus, sagatavo pārskatu par izpētes rezultātiem un sniedz klientam atgriezenisko saiti par tiem, sadarbojas ar klientu atbilstoši profesionālās un vispārējās ētikas pamatprincipiem.