Kursa vadītājs:Klāvs Sedlenieks
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:3. cikla (Doktora)
Mērķauditorija:Socioloģija; Komunikācijas zinātne; Sociālā labklājība un sociālais darbs; Sabiedrības veselība; Politikas zinātne; Sociālā antropoloģija
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Socioloģija

Kursa mērķis ir izveidot stimulējošu un atbalstošu ietvaru, kurā students kursa pasniedzēju vadībā un ciešā sadarbībā ar promocijas darba vadītāju(-iem) iegūst zināšanas par savam promocijas darba projektam aktuālajām attiecīgās jomas pētniecības tēmām un attīsta prasmes un kompetences darbam ar šo informāciju sava promocijas projekta kontekstā.

Bakalaura vai maģistra līmeņa ievada kursi, kas ļauj studentam labi orientēties studenta specializācijas jomas standarta problemātikā.

Studenti pārzina ar savu doktorantūras projektu saistītās jomas nozīmīgākos plaša spektra un specializētos peirodiskos izdevums, to specializāciju un publikāciju specifiku. Pārzina nozīmīgākās žurnālos aplūkotās tēmas kontekstā ar savu doktorantūras projektu. Studenti pārzina nozīmīgākos ar savu tēmu saistītos neperiodiskos pēdējo gadu izdevumus (grāmatas). Studenti ir iepazinušies un iespēju robežās iesaistījušies ar savu izpētes tēmu saistīto vietējo un starptautisko profesionālo organizāciju darbībā.

Studenti prot sameklēt, analizēt un apkopot noteiktai pētījuma tēmai aktuālos pētniecības jautājumus.

Studenti pielieto iegūtās zināšanas, lai attīstītu savu pētniecisko projektu.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Sociālās zinātnes (apakšprogramma Sociālā antropoloģija, socioloģija, sociālais darbs), DSZsasdeng3DoktorantūraIerobežota izvēle